+420 731 411 704 info@ichthyslitomerice.cz
Vyberte stránku

Média

časopis

2024

Chvály

TVOJE MOC, AŤ SE UVOLNÍ

Zbrusu nové, šesté, album naší hudební skupiny nazvané „Tvoje moc, ať se uvolní“ je tu. Opět ve standardním formátu 14 původních písní. Jsou to písně radostných chval, jsou to písně popisující skutečné prožitky víry člověka v osobním vztahu s Kristem. Tento vztah může mít každý člověk. Každá píseň je takovým „vylitím srdce“ před živým Bohem a Jeho Synem Kristem. Díky Bohu za Jeho plán spasení, díky Bohu za Jeho Syna, Ježíše Krista. Ať se Jeho moc uvolní i v našem národě.

JEŽÍŠ JE MÁ SKÁLA

Páté album, respektive dvojalbum, je svým způsobem „jiné“. Je již páté, pro nás jubilejní, a je to dvojdisk, který obsahuje 30 původních písní. 15 písní na disku A je zbrusu nových, které vznikly v průběhu let 2013/2014. Druhý disk B obsahuje 15 písní staršího data s novým kabátem, včetně velmi známé „Ježíš je má skála“. Impulsem k vydání písní na druhém disku byla četná přání a dotazy křesťanů z různých míst a sborů, kde jsme poslední roky sloužili. Tyto chvály jsou roztroušené po magnetofonových kazetách a jsou prakticky nesehnatelné.

NADOSAH – „ČTYŘKA“

Nové album naší hudební skupiny je nazváno prostě, „čtyřka“. Jsme čtyři hudebníci – chváliči, jak se někdy říká. Je to také v pořadí čtvrté album. Naše nadšení z poznání, že Bůh je živá, milující bytost, je o mnoho větší než naše hudební schopnosti. Víme to o sobě. A přesto, toužíme vyjádřit svou lásku k Němu i těmito písněmi. Některé jsou chvály a díkůvzdání, některé písně vyjadřují vnitřní zápasy víry. Ve všem v tom pak je naše přání vyjádřit stálou vděčnost za spasení a pozvání do vztahu s Ním. Album přináší 13 původních písní z pera Pavla Kalouse.

Shromáždění

Středa: biblická hodina – 18.00

Neděle: bohoslužba – 10.00
(včetně programu pro děti)

Mobil

+420 731 411 704

Adresa

Mostná hora 94/1,

Litoměřice 412 01